წითელი ა-ს შესახებაფთიაქებიპროექტებიკლუბიცნობარითამაშები
Order Search Question
ეძებთ მედიკამენტებს ჩვენი საიტის საშუალებით?
 

ჟვანიას სახელობის ბავშვთა პედიატრიული კლინიკა
 
მისამართი: ლუბლიანას 21
 
კლინიკის ხელმძღვანელი  - დავით ფრუიძე
მიმღები განყოფილება 
განყოფილების გამგე - ნ. წეროძე
დეპარტამენტის უფროსი - თ. მიქელაძე
დღენაკლთა გამოზრდის განყოფილება 
განყოფილების გამგე - რ. მირცხულავა
დღენაკლთა პათოლოგიის განყოფილება  
განყოფილების გამგე - მ. გაჩეჩილაძე
ახალშობილთა პათოლოგიის განყოფილება 
განყოფილების გამგე - ე. უბერი (მ.მ.კ.)
ახალშობილთა კრიტიკული მედიცინისა და ინტენსიური თერაპიის განყოფილება 
განყოფილების გამგე - მ. ოდიშარია
პედიატრიული დეპარტამენტის უფროსი - დ. კვირკველია (მ.მ.კ.)
I პედიატრიის განყოფილება 
განყოფილების გამგე - დ. ლეონიძე
II პედიატრიის განყოფილება 
განყოფილების გამგე - თ. ღონღაძე
III პედიატრიის განყოფილება 
განყოფილების გამგე - ნ. ხაჟვანი
რევმატოლოგიის განყოფილება 
განყოფილების გამგე - მ. რუხაძე (მ.მ.კ.)
ობსერვაციული განყოფილება 
განყოფილების გამგე - მ. ჩოკოშვილი
ნევროლოგიური განყოფილება 
განყოფილების გამგე - მ. ნატრიაშვილი (მ.მ.კ.)
ენდოკრინოლოგიის განყოფილება 
განყოფილების გამგე - თ. ჩანტლაძე
ჰემატოლოგიის განყოფილება 
განყოფილების გამგე - ნ. ხატიაშვილი
ნეფროლოგიური განყოფილება 
განყოფილების გამგე - გ. ჩიტაია (პროფესორი)
მოზრდილთა კრიტიკული მედიცინისა და ინტენსიური თერაპიის განყოფილება 
განყოფილების გამგე - გ. ნიჟარაძე
ახალშობილთა და ჩილ ბავშვთა პოსტოპერაციული კრიტიკული მედიცინისა და ინტენსიური თერაპიის განყოფილება 
განყოფილების გამგე - დ. ციბაძე (მ.მ.კ.)
ქირურგიული დეპარტამენტი 
დეპარტამენტის უფროსი - პ. დოლიძე
წამყვანი ქირურგი - რ. კუტუბიძე (პროფესორი)
I ქირურგიული განყოფილება 
განყოფილების გამგე - ჯ. ჯორბენაძე
II ქირურგიული განყოფილება 
განყოფილების გამგე - გ. ყიფიანი
III ქირურგიული განყოფილება 
განყოფილების გამგე - ნ. პირველი
ტრავმატოლოგიური განყოფილება 
განყოფილების გამგე - ჯ. ჩანტლაძე
ახალშობილთა ქირურგიისა და ნეიროქირურგიის განყოფილება 
განყოფილების გამგე - გ. ჩხაიძე
ყბა-სახის ქირურგიისა და ოფთალმოლოგიის განყოფილება 
განყოფილების გამგე - ნ. ხვედელიანი (მ.მ.კ.)
ოტო-რინო-ლარინგოლოგია 
განყოფილების გამგე - ი. მაჭავარიანი
ენდოსკოპია 
განყოფილების გამგე - მ. ბუაძე (მ.მ.კ.)
ანესთეზიოლოგია 
განყოფილების გამგე - თ. გვენეტაძე
კლინიკური ლაბორატორია 
განყოფილების გამგე - მ. მურუსიძე
ბიოქიმიური ლაბორატორია 
განყოფილების გამგე - ნ. ალექსიშვილი
ბაქტერიოლოგიური ლაბორატორია 
რენტგენი 
განყოფილების გამგე - ნ. ჩხაიძე
ფუნქციონალური დიაგნოსტიკა 
განყოფილების გამგე - ქ. ცხაკაია
ფიზიოთერაპიის განყოფილება 
განყოფილების გამგე - მ. მიქაბერიძე
ულტრაბგერითი დიაგნოსტიკა 
განყოფილების გამგე - ზ. ზარნაძე
იმუნოგენეტიკური ლაბორატორია 
განყოფილების გამგე - ნელი თოფურიძე (მ.მ.კ.)
რენტგენოლოგია 
კლინიკური ლაბორატორია 
ბაქრერიოლოგიური ლაბორატორია 
იმუნოგენეტიკური ლაბორატორია 
ფუნქციონალური დიაგნოსტიკა 
ექოსკოპია 
ფიზიოთერაპია 
ბიოქიმიური ლაბორატორია 
ენდოსკოპია 
 
   Copyright (C) 2006 Red A Created by Radical Studio